Piegāde

Piegāde Baltijā tiek veikta ar Omniva vai DPD pakomātiem.
Pakomātu pakalpojuma cena ir atkarīga no preces lieluma un daudzuma, kas parādīsies pie pasūtījuma apmaksas. Vēlāk Jūs saņemsiet telefonā īsziņu, ka paka piegādāta Jūsu norādītajā saņemšanas pakomātā.
Piegāde ārpus Baltijas notiek ar Latvijas Pasta starpniecību.
Ja nav norādīts citādi tad parasti prece tiek izsūtīta pēc pirkuma apmaksas 3 darba dienu laikā.

Izstrādājumu apmaiņas noteikumi.

Ja izrādās, ka Jūsu pasūtītais izstrādājums ir par lielu vai mazu, vai kā citādi neder, lūgums sazināties ar mani, rakstot  uz e-pasta adresi: sandrasmagic@inbox.lv

Manas adreses:
Omniva: Ikšķile Maxima X pakomāts, Skolas iela 4 a
Tel. +37129444901
SP Solutions, SIA

Cik laika vidēji aizņem preču piegāde?

Omniva.lv – Latvijas robežās parasti piegādā sūtījumus 2-4 dienu laikā no izsūtīšanas brīža. Piegāde uz Igauniju, Lietuvu parasti ilgst aptuveni 3-5 dienas. Lūgums ņemt vērā, ka saistībā ar COVID-19 pandēmijas ierobežojumiem, pakomāti var būt noslogotāki, tāpēc piegāde var aizkavēties.

Latvijas republikas likumdošana nosaka, ka interneta veikala īpašniekam ir jāatrunā preču piegādes un atgriešanas noteikumi, kā arī atteikuma tiesības. Šādu atrunu sauc par distances līgumu (MK noteikumi).

Distances līgums 
Šajā Interneta veikalā Sandrasmagic piedāvāto preču pārdevējs Sandra Paegle no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu:

Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam.

Piegādes un samaksas kārtība
Pircējs veic preču pasūtīšanu caur šo mājas lapu, norādot pasūtāmo preču veidu un daudzumu. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci lietojot Interneta veiklā iestrādātos maksājuma rīkus vai apmaksājot pārdevēja sagatavoto un Pircējam pa e-pastu nosūtīto pasūtījumam atbilstošo rēķinu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta.

Pārdevējs nodrošina preču izsūtīšanu 3 darba dienu laikā kopš ir saņemta apmaksa par preci.

Atteikuma tiesības
Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot Pārdevējam par to atteikuma vēstuli. Atteikuma vēstules veidlapu Pārdevējs nosūta Pircējam pa e-pastu pēc Pircēja pieprasījuma.

Pircēja pienākums ir 7 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atdot preci Pārdevējam. Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs.

Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:

  • pasūtītās preces pēc to rakstura nevar atdot atpakaļ –ir redzamas lietošanas pazīmes vai arī prece ir bojāta,
  • pasūtītās preces ir izgatavotas tieši Pircējam pēc individuāla pasūtījuma.

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka “patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā”. Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.

Datu apstrāde
Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.